сите категории
EN

Дома>Референци

Референци

Нашите производи се користат во различни индустрии, а ние им служиме на индустриите 20+ години со докажано досие на висококвалитетни производи и одлични услуги за клиентите.
Релевантните индустрии вклучуваат петрохемикалии, хемикалии базирани на јаглен, рафинирање на нафта, хемикалии за природен гас, преработка на гас, азотни ѓубрива, амонијак и метанол, сингас и др. Избраните клиенти се прикажани подолу:

Империјал хемиски индустрии во Обединетото Кралство
Фабрика за азотно ѓубриво Јунан Донгфенг
Фабрика за азотно ѓубриво Хебеј hengендинг
Фабрика за азотно ѓубриво Шандонг Танченг
Фабрика за азотно ѓубриво Хенан Ксиуву
Фабрика за азотно ѓубриво Фуџијан Шунчанг
Фабрика за азотно ѓубриво Јунан Кунминг
Групација Хубеи Јихуа копродукции, ООД
Фабрика за азотно ѓубриво Хенан Хеџијан
Сичуан јаглен гасификација копродукции, ООД Јаглен гас
Гуангдонг јаглен Фабрика за гас: јаглен гас
Сичуан јаглен Фабрика за гас: јаглен гас