сите категории
EN

Дома>Контактирајте нѐ

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Седиште на компанија и страница за производство:

Адреса: бр.6, патот Јонгјанг, високо-технолошки парк за индустриски развој Лијујанг, град Лијуанг, провинција Хунан, 410323, Кина.

Тел:. (86) 731-83207668

Факс: (86) 731-83207688

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Веб-страница: https://www.hdcatalysts.com

ЛинкеИн: https://www.linkedin.com/company/13245567

WhatsApp / Wechat:(86) 18684888901 (г. Бен Пенг)

Changsha Branch Office:

Адреса: Соба 101, зграда 19, Southинфенг јужен станбен комплекс, пат Вангију, област Јуелу, град Чангша, провинција Хунан, 410205, Кина

Тел:.(86) 731-82306899

Факс: (86) 731-82306889

Испратете ни порака

мапа